Wróć do listy
Nowy przystanek tramwajowy przy ul. Konduktorskiej - wniosek rady dzielnicy brak obrazu

Nowy przystanek tramwajowy przy ul. Konduktorskiej - wniosek rady dzielnicy

Rada dzielnicy złożyła wniosek o nowy przystanek tramwajowy na al. Korfantego przy dojściu do MOSiR Kolejarz i nowego osiedla KTBS (208 mieszkań). Popieramy ten wniosek - mieszkańcy nowego osiedla będą skazani na samochód bez dobrego dostępu do komunikacji publicznej w pobliżu.

Dodano: 2026-05-01 osoba487251 Udostępnij Zaloguj się, aby zagłosować

Komentarze (0)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten pomysł.

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Zaloguj się