Komentarze (1)
Wchodziłem na hałdę o zachodzie słońca - widok zapierający dech. Szanghajska delegacja przyjeżdżała na Tysiąclecie, a taki punkt widokowy mamy dosłownie za darmo i nikt go nie promuje. Tablice i ławka to koszt może 20 tysięcy złotych.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się