Komentarze (1)
Jeżdżę przez Lasek Alfreda regularnie. Jest tam kilka nieformalnych ścieżek które mieszkańcy wytyczyli sami. To oznacza że chcą z tego terenu korzystać ale nie mają co. Boisko, skatepark, jakiekolwiek urządzenie byłoby tam mile widziane. Od 2012 piszą o tym i nic.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się